Öz Geçmişim

Merhaba! Ben Erkut Köse. 2017 yılından bu yana SEO alanında çalışmalar yürütüyorum. Öğrenmenin hiçbir zaman bitmeyeceğini düşünüyor ve her gün daha ileriye gitmek için çalışmalar ve araştırmalar yapmayı sürdürüyorum. Markalarınızın internette daha görünür olmasını sağlamak için sizinle çalışmaya hazırım. Peki siz yükselmeye hazır mısınız?

  • Tecrübe 5+
  • Konum Ankara
  • E-mail erkut@erkutkose.com
Deneyimlerim
Nisan 2022 - Devam Ediyor
SEO Specialist - Webolizma

Webolizma bünyesinde birçok farklı sektörde hizmet veren e-ticaret sitelerine ve kurumsal sitelere SEO desteği sağlıyorum.

Ey 2021 - Ocak 2022
SEO Specialist - Otelz

Türkiye'nin en büyük otel sitelerinden biri olan Otelz'de SEO analizlerinin yapılması, anahtar kelime araştırmaları ve içerik brief'leri oluşturulması sürecinde aktif rol oynadım.

Ocak 2021 - Nisan 2021
SEO Specialist - Rabisu Hosting

Oyun sunucusu alanında Türkiye'nin önde gelen isimlerinden Rabisu'da içerik pazarlaması, SEO geliştirmeleri ve on-site, off-site optimizasyonlar alanında çalışmalar gerçekleştirerek görünürlüğü önemli oranda yükselttim.

Tem 2017 - Şub 2020
SEO Specialist - HeeyCar Rent a Car

HeeyCar araç kiralama firmasının tüm SEO süreçlerinin yönetimi, içerik stratejisinin planlanması ve uygulanması

SEO Uzmanı mı Arıyorsunuz?

SEO tamamen disiplin, sabır ve azimle ilgilidir. En ince detayın bile düşünüldüğü ve tamamen kullanıcı odaklı bir yapı oluşturulduğunda ise uzun vadede başarı kaçınılmazdır.

Markanızın ön plana çıkmasını ve SEO konusunda iddialı bir konuma gelmesini istiyorsanız benimle mail adresim üzerinden veya LinkedIn'den iletişime geçebilirsiniz.